Polskie gry erotyczne podbijają rynek. Spółka Intermarum prezentuje wyniki sprzedażowe

17th Aug 2022 · 19:33

Gra erotyczna Shelter 69 od polskiej spółki Intermarum S.A. w ciągu pierwszych trzech miesięcy od premiery uzyskała przychody w wysokości ok 665 tys. dolarów i zagrało w nią pond 300 tysięcy graczy.

Spółka Intermarum prezentuje wyniki sprzedażowe

Shelter 69 to strategia z segmentu Adult Gaming Experience z bogatą warstwą fabularną. Zadaniem gracza jest rozbudowa schronu nuklearnego w post apokaliptycznym świecie, ratowanie kolejnych bohaterek i randkowanie z nimi. Jest to darmowa gra dostępna na platformach Steam oraz Nutaku.

Shelter 69 od samej premiery gry, tj. 16 maja 2022 roku, generuje bardzo dobre wskaźniki. Potwierdzeniem tego była szybka spłata budżetu Wydawcy. Szacunkowe przychody osiągnięte ze sprzedaży Shelter 69, na dzień 10 sierpnia 2022 roku, wyniosły 665 tys. dolarów, gdzie szacunkowe przychody przypadające dla Intermarum S.A. wyniosły 171 tysięcy dolarów, a w grę zagrało 305 tysięcy graczy.

Prezes Zarządu Spółki Pan Szymon Janus spodziewa się utrzymania przychodów w kolejnym okresie na podobnym poziomie. – Nasze doświadczenia z platformą i tego typu grami wskazują, że możliwe jest utrzymanie podobnych przychodów przez wiele miesięcy. Nasza pierwsza gra, Pocket Waifu, wydana 4 lata temu, trafiła do 3,1 mln graczy i przynosiła zbliżone przychody przez 2–2,5 roku. Jesteśmy przekonani i na to wskazują dotychczasowe dane, że gra powinna utrzymywać podobne wyniki przez większą część cyklu życia produktu.

Intermarum S.A. to notowana na rynku NewConnect Spółka, której działalność związana jest z tworzeniem gier na wszystkie możliwe platformy. Spółka działa na rynku Gamedev dwutorowo. Pierwszym jest tworzenie adult gaming experience pod subbrandem JNT Games, przy współpracy z platformą Nutaku Publishing. Drugim segmentem działalności Spółki jest tworzenie gier segmentu AA dostępnych dla wszystkich graczy, głównie dzięki takim platformom jak Steam, Epic Games Store oraz platformy konsolowe.

Studio, które na ten moment składa się z prawie 50 osób i specjalizuje się w grach z segmentu Adult. Shelter 69 to trzecia gra z tego gatunku, po dwóch bardzo dobrze przyjętych produkcjach, jakimi były Pocket Waifu oraz Brazzers The Game.

Źródło: https://comparic.pl/polskie-gry-erotyczne-podbijaja-rynek-spolka-intermarum-prezentuje-wyniki-sprzedazowe/

Bronicza 3
45-840 Opole

Our Address

Intermarum SA
KRS 0000400030
REGON 160378361
NIP 7543028319
Copyright © 2020  Intermarum SA. All Rights Reserved.
Created with ♥️ by Otherland