Intermarum S.A. – jedyny podmiot na polskim rynku tworzący gry erotyczne

23rd Sep 2022 · 06:10

Intermarum S.A. to notowana na rynku NewConnect Spółka, która jako jedyny podmiot na polskim rynku kapitałowym tworzy gry erotyczne, a jej najnowsza produkcja Shelter 69 w ciągu pierwszych czterech miesięcy od premiery uzyskała przychody w wysokości ok. 900 tys. dolarów i zagrało w nią ponad 376 tysięcy graczy.

Shelter 69 to strategia z segmentu Adult Gaming Experience z bogatą warstwą fabularną. Zadaniem gracza jest rozbudowa schronu nuklearnego w post apokaliptycznym świecie, ratowanie kolejnych bohaterek i randkowanie z nimi. Jest to darmowa gra dostępna na platformach Steam oraz Nutaku.

Shelter 69 to nie pierwsza gra studia, która przypadła do gustu graczom na całym świecie. Pierwszą była wydana w 2018 roku gra typu visual novel pod tytułem Pocket Waifu, która trafiła do ponad 3 milionów graczy. W ramach gry gracz umawia się z 14 unikatowymi postaciami, z którymi może się spotykać, zaprzyjaźnić i nawiązać kontakty osobiste. To rozbudowana historia z ponad 100 animowanymi scenami do odblokowania. Pocket Waifu łączy zarządzanie czasem z ciekawą opowieścią w stylu visual novel i ekscytującymi scenami dla dorosłych.

Kolejną produkcją była, stworzona na licencji jednego z największych portali erotycznych gra Brazzers The Game, która wydana została w 2021 roku i trafiła do ponad 800 tys. graczy. W ramach gry, za cel obierane jest stworzenie świetnie prosperującego studia filmów dla dorosłych, gdzie gracz ma za zadanie zatrudniać największe gwiazdy marki Brazzers.

Wszystkie produkcje erotyczne studia realizowane są przy współpracy z Nutaku Publishing Limited, który jest właścicielem największego portalu z grami erotycznymi na świecie tj. nutaku.net. Z kolei jego właścicielem jest MindGeek, który w swojej grupie kapitałowej posiada największe portale z filmami dla dorosłych, tj. Brazzers, Pornhub czy RedTube.

Źródło: https://www.isbtech.pl/2022/09/intermarum-s-a-jedyny-podmiot-na-polskim-rynku-tworzacy-gry-erotyczne/

B. Głowackiego 25-27/8B
45-110 Opole

Our Address

Intermarum SA
KRS 0000400030
REGON 160378361
NIP 7543028319
Copyright © 2020  Intermarum SA. All Rights Reserved.
Created with ♥️ by Otherland