Czat inwestorski z prezesem zarządu spółki Intermarum - Szymonem Janusem

20th May 2021 · 11:42

W czwartek 20 maja o godzinie 11:00 odbędzie się prezentacja firmy INTERMARUM SA oraz czat inwestorski z prezesem zarządu - Szymonem Janusem. Celem spotkania jest przedstawienie obecnych działań firmy, projektów, zespołu i planów na przyszłość.

INTERMARUM to niemal 40-osobowe opolskie studio tworzące gry komputerowe, oparte o dwa filary działalności. Pierwszy z nich to tworzenie gier AA+/Premium Indie, pod marką INTERMARUM, pod którą pracowano m.in. przy takich tytułach jak Leisure Suit Larry: Reloaded czy Space Company Simulator. Obecnie projektem na zaawansowanym stadium produkcji jest gra Workshop Simulator - nowe, wysokojakościowe podejście do branży symulatorów. Oprócz tego na etapie preprodukcji są gry o nazwach kodowych Orange.1 - neonoirowa gra detektywistyczna, oraz Orange.2 - powstająca razem z uznanym studiem weteranów - Destructive Creations.

Drugim filarem działalności spółki jest submarka Just Nice Things, produkująca gry dla dorosłych w ramach koncepcji "adult gaming experience". Są to gry z kategorii Free-To-Play, a przychody generowane są na bazie mikropłatności. Dotychczas pod tą marką wydano grę Pocket Waifu, która przyciągnęła ponad 2,3mln graczy, a w ostatnich tygodniach Brazzers The Game, której wyniki w kontekście ilości graczy i statystyk monetyzacyjnych przekroczył oczekiwania developera jak i wydawcy, firmy Nutaku. W produkcji znajduje się również wysokobudżetowa, duża produkcja pod nazwą Shelter 69, a w preprodukcji znajdują się również gry o nazwach kodowych Pink.1 oraz Pink.2.

Prezentacja Inwestorska.

Link do czat inwestorski.

B. Głowackiego 25-27/8B
45-110 Opole

Our Address

Intermarum SA
KRS 0000400030
REGON 160378361
NIP 7543028319
Copyright © 2020  Intermarum SA. All Rights Reserved.
Created with ♥️ by Otherland